Agrifac - Aukite kartu su mumis

Career at Agrifac Machinery B.V. - Grow with us„Agrifac“ bendrovėje gaminame šiuolaikinius purkštuvus ir kombainus, kurie mÅ«sų klientams leidžia puoselėti pasėlius nuo sėjimo / sodinimo iki derliaus nuėmimo. Mes suteikiame Å«kininkams galimybę spręsti, kiek reikia vandens, maistinių ar apsauginių medžiagų, kad gautume geresnį, sveikesnį, saugesnį derlių.

„Agrifac“ darbuotojai visada galvoja  apie klientą. Jie kasdien mokosi ir tobulėja, kad galėtų kurti, gaminti, tirti rinką ir parduoti mÅ«sų mašinas visame pasaulyje. Mes, siÅ«lydami įkvepiančią darbo aplinką ir geras mokymosi bei tobulėjimo galimybes, „Agrifac Machineries“ įmonėje palaikome tokius „augintojus“.

Ar norite padėti pamaitinti pasaulį ir augti kartu su mumis? Visada laukiame JÅ«sų laiškų, ypač, jeigu teikiate pirmenybę realiems iššÅ«kiams. Nesvarbu, ar esate patyręs specialistas, ar ką tik baigęs universitetą ar studentas, galbÅ«t pas mus rasite tinkamas tobulėjimo galimybes. Šiame puslapyje galite rasti informacija  apie laisvas darbo vietas.

Norėdami sužinoti daugiau apie laisvas darbo vietas, stažuotę pas mus ar prašymų pateikimo procedÅ«rą susisiekite su mumis adresu career@agrifac.com.

 
Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Visos teisės saugomos .