Agrifac - Condor WideTrackPlus

Platesnė provėža gausesniam derliui

Auginant specialius pasėlius ir kultÅ«ras dažniausiai reikia taikyti specializuotus sprendimus. „Agrifac“ – čia rasite specializuotus ir pritaikytus sprendimus. „Agrifac“ turi daugiametę patirtį dirbant su įvairiomis purškimo technologijomis. „WideTrackPlus“ viena iš jų. Keičiant provėžos plotį 225 - 300 cm ribose (bepakopis 75 cm) ar 245 – 320 cm ribose galėsite dirbti naudodami 300 cm pločio provėžą ar svogÅ«nų, bulvių, gėlių svogÅ«nėlių ir kitų augalų vagose.

„WideTrackPlus“: tobulas sprendimas pažangiems augintojams!

Su „Condor WideTrackPlus“ galima pasiekti maksimalų 320 cm provėžos plotį. Tai įmanoma dėl platesnės StabiloPlus“ važiuoklės. Purškimo technologija, purškimo sijos ir valdymas identiškas visiems kitiems „Condor“. 300 cm provėžos plotis puikiai tinka dirbant su svogÅ«nėliais ir svogÅ«nais bei dera su pasėlių vagų ratais ir puikiai tinka dirbant nevagotuose bulvių laukuose. Kita galimybė - 320 cm provėžos plotis bulvių laukuose derinant 95 cm atstumą tarp vagų. Dėl to galima naudoti platesnes padangas. Jei esate įpratę naudoti 32 cm pločio padangas, dabar galėsite naudoti net 52 cm pločio padangas. Trumpai tariant paliekamos mažos provėžos, purkštuvas yra itin stabilus, apimamas maksimalus pasėlių paviršius ir pasiekiamos optimalaus dydžio bulvės!

Agrifac Condor WideTrackPlus wide selfpropelled sprayer in potatoes  Agrifac Condor WideTrackPlus widest self propelled sprayer   Agrifac Condor WideTrackPlus wide selfpropelled sprayer potatoes  Agrifac Condor WideTrackPlus wide selfpropelled sprayer potatoes

Platesnė provėža specifinėms kultūroms

  • Maksimalus derlius iš to paties žemės ploto.
  • Visi „Condor“ privalumai
Užsisakykite brošiūrą dabar

Condor WideTrackPlus

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Visos teisės saugomos .