Agrifac - BalancePlus

J sija visada subalansuota su „BalancePlus“, „ProActiveBalancePlus“ ir „BoomSupportPlus“

„BalancePlus“ veiksminga sijos balansavimo sistema lygioms ir kalnuotoms vietovėms

„BalancePlus“ svyravimo slopinimas ir aktyvus sijos aukšÄio reguliavimas efektyviam dozavimui; reikiamas kiekis tinkamoje vietoje.

Ar kada nors susimąstėte, kodėl lyno akrobatas turi tik vieną lazdą ir naudodamasis ja išlaiko pusiausvyrą ir balansą? Taip, jis vadovaujasi fizikos dėsniais, pvz., sunkio jėga. Tas pats galioja ir „Agrifac“ J sijai. Sija yra natÅ«ralus balansyras, todėl nereikia kurti jokių sudėtingų sistemų: stulbinantis paprastumas. „Agrifac“ J sija driekiasi per mėnulio formos pakabą, kuri užtikrina tinkamą balansą bet kokioje situacijoje. 

Laikas parodė, kad „BalancePlus“ sistema, palyginus su konkurentais yra itin paprasta, bet efektyvi. „BalancePlus“ sistema išlaiko sijos pusiausvyrą net sudėtingomis sąlygomis. Tai garantuoja optimalų purškimo rezultatą: reikiamas kiekis tinkamoje vietoje.

„ProActiveBalancePlus“

„ProActiveBalancePlus“ – aktyvus balansavimas

„Agrifac ProActiveBalancePlus“ balansavimo sistema papildom „BalancePlus“ sistemą. Iš principo niekas nepasikeitė; tik pusmėnulio padėtis reguliuojama automatiškai. Dėl to sija išlieka subalansuota net sudėtingiausiomis sąlygomis, pvz., kai drėkinant purškiamos gilios eilės. Balanso sistema reaguoja į mašinos judėjimą, todėl sija išlaikoma lygiai, net sudėtingiausiomis sąlygomis.

„BoomSupportPlus“ 

„BoomSupportPlus“ – dirvožemio sekimas ir optimalus purškimas kalnuotose vietovėse

BoomSupportPlus“ sistema padeda vairuotojui ir leidžia pasiekti geriausių purškimo rezultatų kalnuotose vietovėse. Sijoje įtaisyti jutikliai matuoja atstumą iki žemės paviršiaus arba pasėlių (priklausomai nuo pasirinkto nustatymo) ir išlaiko jį vienodą. Kintamą geometriją valdo „BoomSupportPlus“ sistema, purškimo sija seka žemės paviršių arba pasėlius, net staiga pasikeitus nuolydžiui. Nustatytas aukštis ir greita reakcija leidžia „BoomSupportPlus“ sistemai užtikrinti optimalią purškimo kokybę. Sistemai integruota „BalancePlus“ sistemoje, todėl jos kokybe abejoti neverta.

Veiksmingas sijų balansas lygiomis ir kalvotomis sąlygomis.

  • Itin paprasta: „Agrifac J-Boom“ sijos subalansuotos gamykloje, todėl nereikia sudėtingos balansavimo sistemos.
  • ProActiveBalancePlus“: kadangi balansavimo sistema veiksmingai reaguoja į mašinos judesius, sijos išlaikomos tiesiai net sudėtingiausiomis sąlygomis.
Užsisakykite brošiūrą dabar

Pieperline

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Visos teisės saugomos .