Agrifac - GreenFlowPlus

Optimalus purškimas. Brilliant Simple.

„GreenFlowPlus“ – unikali ir sumani „Agrifac“ purškimo sistema, leidžianti pasiekti optimalių purškimo rezultatų. Kompaktiškas siurblys su trumpiausia galima grandine išnaudoja mažiausią skysčio kiekį grandinėje ir jungtyse, o sistema greitai ir lengvai valoma. Be to, naudojama cirkuliacijos sistema, kad dėl pneumatinių „quadrajet“ purkštukų skystis per purškimo linijas bÅ«tų tiekiamas nepertraukiamai veikiant aukštam slėgiui. Greitai ir tiksliai veikiantis slėgio reguliatorius leidžia pasiekti optimalių purškimo rezultatų.

Kompaktiškas siurblys su trumpiausia galima grandine ir elektroniniais vožtuvais leidžia taupyti chemikalus maksimaliai išnaudojant skystį. Bako forma ir įsiurbimo taškas užtikrina, kad bake neliktų nepanaudoto skysčio. Kai bake nelieka nepanaudoto skysčio, tai nėra ir chemikalų nuostolių. Be to, purškimo sistema valoma lengvai ir greitai. Todėl „Agrifac“ nekyla problemų dėl nepanaudoto skysčio.

AukšÄiausia purškimo kokybė

Unikalus „Agrifac“ pneumatinis slėgio reguliatorius leidžia pasiekti optimalių purškimo rezultatų. Oro slėgio reguliatorius reguliuoja slėgį purškimo vamzdyje ir leidžia pasiekti itin tikslių purškimo rezultatų. Slėgio reguliatorius pasižymi greita reakcija į pasikeitusi purškimo plotį, pvz., naudojant automatinį dalies valdymą, vieno hektaro purškimo skysčio sąnaudos litrais yra itin tikslios. Savaime išsivalantis našus slėgio filtras saugos nuo slėgio sumažėjimo; kartu su standartiniais 25 mm skersmens nerÅ«dijančiojo plieno vamzdžiais ir slėgio reguliatoriumi užtikrinamas optimalus purškiamo skysčio paskirstymas net išpurškiant didelį skysčio kiekį per minutę.

Nuolatinė cirkuliacija

Cirkuliacija sistemoje prasideda nuo momento, kai užpildomas bakas. Bakas užpildomas nuo plakimo bako apačioje ir per purkštuvo vamzdžius (sijoje). Taip pat tuo atveju, kai siurbliai įjungti, bet užpildymas nevyksta. Tai lemia cirkuliacijos sistema, todėl vamzdžiuose niekada nelieka purškimo skysčio. Tokiu bÅ«du išvengiama nuosėdų linijose. Sistemoje nuolat palaikoma slėgis, todėl galima pradėti purkšti nedelsiant ir išvengiant purškimo trikampio. Purškiant elektrinis vožtuvas įjungiamas automatiškai, o purškimo skystis siurbiamas į linijas iš abiejų pusių. Dėl to galima purkšti didesniais kiekiais.

GreenFlowPlus“ visada išpurškiamas reikiamas kiekis.

  • Nėra nuosėdų ir purškimo trikampių dėl visiškos cirkuliacijos iki pat purkštukų. 
  • Bake nelieka nepanaudoto skysčio.
  • Realiai išpurškiama 99,99 % skysčio.
  • Pastovus slėgis net greitai keičiant purškimo plotį.
  • Itin lengva valyti.
Užsisakykite brošiūrą dabar

GreenFlowPlus

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Visos teisės saugomos .