Agrifac - Dainius Venckus

Šiemet Dainiaus Venckaus Å«kis švenčia 25-ąjį gimtadienį. Jis valdo Å«kį kartu su savo šeima, žmona, dukra ir sÅ«numi.

Dainus Venckus - Agrifac Condor

Augdamas stebėdavau pravažiuojančius traktorius. Aš gyvenau su tėvais kaime, kur žemės Å«kio mašinos pravažiuodavo kasdien, Savo vaikus auginu taip pat. Mano sÅ«nus labiau mėgsta snausti traktoriaus kabinoje nei savo lovoje. Ūkininkaudami visur veždavomės jį su savimi. Tas pats ir su mÅ«sų dukra. Baigusi mokyklą ji bandys stoti į žemės Å«kio universitetą. Mano sÅ«nus jau universitetą jau baigė, dabar jis – sertifikuotas agronomas. Tai labai praverčia, nereikia samdyti jokių specialistų. Žinoma, mes kreipiamės į kitus patarimų, bet stengiamės viską daryti patys. Žingsnis po žingsnio mes imame matyti savo pastangų valdyti Å«kį rezultatus.

Dainus Venckus - Agrifac Condor

Ūkio sukÅ«rimas 1998 metais buvo tikras iššÅ«kis. Mes pradėjome tik su 5 hektarais. Iš pradžių mes dirbome 5 nuomojamus hektarus, kuriuose auginome cukrinius runkelius, kviečius ir rapsus. Taip po truputį lėtai vystėmės. Mums taip pat padėjo draugai. Taip pat ieškodavome patarimų ir galų gale išaugome į didelį Å«kį. Dabar mes valdome gana daug žemės. Ūkis užima 1400 hektarų plotą!

Dainus Venckus - Agrifac Condor

„Agrifac“ yra mÅ«sų trečias purkštuvas. Prieš tai bandėme kitus prekių ženklus, bet galiausiai supratome, kuris yra geriausias rinkoje. Prieš pirkdamas apsilankiau „Agrifac“ gamykloje, kad sužinočiau, kaip jie surenkami. Man tikrai patinka technologijos, naudojamos mÅ«sų purkštuve. Ypač sijų padėtis važiuojant lauke. Mačiau daug purkštuvų, ir galiu drąsiai teigti, kad ši konstrukcija mums tobulai tinka.

Dainus Venckus - Agrifac Condor

Tuo laiku, kai užsisakėme, 2014 m., buvo galima rinktis tik 3 purkštukus. Šiandien technologijos yra daug labiau pažengusios ir galima uždaryti atskirus purkštukus ir purkšti dar tiksliau. Du kartus nupurkšti pasėliai dėl persidengimo liko praeityje.

Dainus Venckus - Agrifac Condor

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Visos teisės saugomos .