Agrifac - Leksiu

Lukšiai

Lukšių žemės Å«kio bendrovė

Sveiki, aš esu Jonas Pranaitis, Lukšių žemės Å«kio bendrovės vadovas. Lukšių žemės Å«kio bendrovė yra įmonė dirbanti 3 400 hektarų žemės. Daugiau kaip 3000 hektarų yra varpiniai javai, o likusieji yra pievos ir kukurÅ«zai.

Leksiu - Agrifac Condor

Kada įsigijote „Condor“?

Mes buvome tie, kurie nusipirko pirmąjį „Agrifac“ purkštuvą. Tai buvo 2011 metais Tuo metu tai atrodė, kaip rizikingas žingsnis, nes pirkome pirmąjį „Condor“ Lietuvoje. Tačiau tai buvo geras sprendimas. Po šešių sezonų nupurškėme daugiau nei 45 000 ha naudodami „Condor“.

Leksiu - Agrifac Condor

Kaip jums sekasi naudoti „Condor“ savo įmonėje?

Purkštuvas palengvino augalų apdorojimą mÅ«sų Å«kyje. Turiu pripažinti, kad veikiančios sistemos leidžia sutaupyti skysčių dėl to, nes neišpurškiama papildomai jau nupurkštose vietose ir laukų galuose. „Condor“ turi didelę talpą ir yra labai našus.

Leksiu - Agrifac Condor

Judėjimas į priekį taikant novatoriškas technologijas

Pasaulis nestovi vietoje, technologijos nuolat keičiasi. Dažnai orai mums bÅ«na nedėkingi. Todėl norėtume ateityje įsigyti naują „Condor“.  Pavyzdžiui, „Condor ClearancePlus“. „Condor“ prošvaisa yra 1,25 metro. Mus gali dominti parinktis „Condor ClearancePlus“., nes auginame žieminius ir vasarinius rapsus. Svarbu ne tik prošvaisa, manome, kad purkštuvas turėtų naudoti naujausias technologijas. Savo purkštuve norėtume turėti visas naujausias technologijas ir naujoves.

Dar viena mums patinkanti funkcija – reguliuojamas tarpvėžės plotis. Keliuose saugumo sumetimais važiuojame nustatę 2,25 metrų tarpvėžę. Laukuose važiuojame nustatę 1,80 metro pločio tarpvėžę arba paprasčiausiai suderinam plotį su traktoriaus tarpvėže. Nebereikia keisti ratus, nesvarbu, ar tręšiama, ar atliekama kitus lauko darbus.

Mus nustebino sijų kokybė ir stabilumas. Mes buvome pripratę remontuoti sijas jas virinant. Iki šiol (šešis sezonus) dar nereikėjo virinti sijos. Tikėkimės, kad ir toliau to nereikės daryti.

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Visos teisės saugomos .